IRUÑERAKO AUTOBUSAREN ORDUTEGIAK

ekaina 19, 2020

OHAR INFORMAGARRIA

2020ko ekainaren 22an linea erregularraren zerbitzua berrezarriko da, honako egutegi eta ordutegiekin; beraz, “Eskariaren araberako zerbitzua” bertan behera geratu da, eta ez da beharrezkoa izanen aldez aurretik erreserba egitea

EMAKIDA 22 zk.
IRUÑEA – ORREAGA – IRUÑEA
 22/06/2020 – 31/08/2020
ORDUTEGIA: IRUÑEA – ORREAGA ORDUTEGIA: ORREAGA – IRUÑEA
Geltokiak Astelehenetik larunbatera Geltokiak Astelehenetik larunbatera
Iruñea – Autobus geltokia 16:00 Orreaga/Roncesvalles 9:20
Iruñea, Nafarroa Beherea, 14 16:02 Auritz/Burguete 9:23
Burlata 16:09 Kanpina-Aurizberri 9:25
Atarrabia 16:10 Aurizberri/Espinal 9:28
Uharte- Iruñea 16:14 Mezkiritz gurutzea 9:32
Olloki 16:15 Bizkarreta- Gerendiain 9:35
Zabaldika 16:17 Lintzoain 9:38
Antxoritz 16:20 Erro 9:42
Zuriain 16:21 Zilbeti gurutzea 9:46
Idoi 16:23 Agorreta 9:50
Larrasoaña 16:25 Zubiri 9:55
Urdaniz 16:27 Urdaniz 9:57
Zubiri 16:30 Larrasoaña 9:59
Agorreta 16:32 Idoi 10:01
Zilbeti gurutzea 16:38 Zuriain 10:03
Erro 16:42 Antxoritz 10:05
Lintzoain 16:45 Zabaldika 10:08
Bizkarreta- Gerendiain 16:48 Olloki 10:10
Mezkiritz, gurutzea 16:55 Uharte- Iruñea 10:11
Aurizberri/Espinal 17:00 Atarrabia 10:14
Kanpina-Aurizberri 17:03 Burlata 10:18
Auritz/Burguete 17:05 Iruñea, Nafarroa Beherea, 14 10:28
Orreaga/Roncesvalles 17:10 Iruñea, Autobus-geltokia 10:30
• Igande eta jai egunetan ez dago zerbitzurik

 

EMAKIDA 22 zk.  EUGI-IRUÑEA

IBILBIDEA, ORDUTEGIAK – ASTELEHENETIK OSTIRALERA

Eugi                        9:15                            13:45

Urtasun                   9:20                             13:40

Saigots                     9:22                             13:38

Zubiri                      9:25                             13:35

Urdaniz                   9:28                            13:33

Larrasoaña            9:30                             13:30

Idoi                         9:33                             13:26

Zuriain                   9:35                             13:21

Antxoritz               9:38                             13:20

Zabaldika              9:40                             13:18

Olloki                     9:40                             13:17

Uharte-Iruñea      9:45                             13:15

Atarrabia               9:50                             13:10

Iruñea                 9:55                             13:00

 

 


<< atzera