Partaidetza Instituzioetan

21 AGENDA

Ordezkaria: Alvaro Villanueva Azcarate

Ordezkoa: Jesus Esteban Juanarena Apesteguia

AMMA IBAÑETA

Ordezkaria: Enrique Garralda Erro.

Ordezkoa: Alvaro Villanueva Azcarate.

AUÑAMENDI MANKOMUNITATEA

Batzar Orokorra:

  • Enrique Garralda Erro.
  • Jesus Esteban Juanarena Apesteguia
  • Miguel Echamendi Hernandez
  • Miren Orreaga Urtasun Alegre
  • Álvaro Villanueva Azcárate.
  • Gabriel Maria Ernaga Esnoz

BERRAGU MANKOMUNITATEA

Ordezkaria: Alvaro Villanueva Azcarate.

Ordezkoa: Jesus Esteban Juanarena Apesteguia.

BIDAUSI MANKOMUNITATEA

Batzar Orokorra:

  • Enrique Garralda Erro.
  • Jesus Esteban Juanarena Apesteguia
  • Miguel Echamendi Hernández.
  • Miren Orreaga Urtasun Alegre
  • Álvaro Villanueva Azcárate.
  • Maria Roncesvalles Martinez Sagardia

CEDERNA-GARALUR

Ordezkaria: Enrique Garralda Erro.

Ordezkoa: Álvaro Villanueva Azcárate.

EUSKARA ZERBITZUA

Ordezkaria: Miren Orreaga Urtasun Alegre.

Ordezkoa: Jesus Esteban Juanarena Apesteguia.

IRATI IRRATIA

Ordezkaria: Jesus Esteban Juanarena Apesteguia.

Ordezkoa: Alvaro Villanueva Azcarate.

KINTOKO MANKOMUNITATEA

Batzordea:

  • Enrique Garralda Erro.
  • Jesus Esteban Juanarena Apesteguia
  • Ordezkoa: Miguel Echamendi Hernández.

Batzar Orokorra:

  • Enrique Garralda Erro.
  • Jesus Esteban Juanarena Apesteguia
  • Miguel Echamendi Hernández.
  • Miren Orreaga Urtasun Alegre.
  • Álvaro Villanueva Azcárate.
  • Gabriel Maria Ernaga Esnoz
  • Maria Roncesvalles Martinez Sagardia

LINDUS-ORREAGA MUGAZ GAINDIKO ELKARLANERAKO ERAKUNDEA

Kideak:

  • Enrique Garralda Erro
  • Ordezkoa: Miren Orreaga Urtasun Alegre

MUSIKA PATRONATUA

Ordezkaria: Miren Orreaga Urtasun Alegre.

Ordezkoa: Jesus Esteban Juanarena Apesteguia.

OIHANGINTZAKO KONTSEILU AHOLKU-EMAILEA

Ordezkaria: Enrique Garralda Erro.

ORREAGA KIROL MANKOMUNITATEA

Ordezkaria: Miren Orreaga Urtasun Alegre.

Ordezkoa: Alvaro Villanueva Azcarate.

OSASUN KONTSEILUA

Ordezkaria: Álvaro Villanueva Azcárate.

Ordezkoa: Miguel Echamendi Hernandez.

URROBI PARTZUERGOA

Batzordea:

  • Miguel Echamendi Hernandez
  • Jesus Esteban Juanarena Apesteguia

Batzar Orokorra:

  • Enrique Garralda Erro
  • Jesus Esteban Juanarena Apesteguia
  • Miguel Echamendi Hernandez
  • Miren Orreaga Urtasun Alegre
  • Alvaro Villanueva Azcarate

ZEC BAZKALEKUEN BATZORDEA

Kideak:

  • Jesus Esteban Juanarena Apesteguia
  • Miren Orreaga Urtasun Alegre